NAŠE NABÍDKA

Naši partneři

Firmy, se kterými je radost spolupracovat

www.kavovary.cz

Prodejem kávovarů se zabýváme již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Díky vlastní servisní síti máme i velmi dobrou zpětnou vazbu o kvalitě prodávaných produktů.

www.jura.jablum.cz

Náš významný dodavatel zelené kávy z Terstu. Pro firmu Jura je důležitý vývoj nových technologií, které slouží pro jednodušší obsluhu, údržbu kávovarů a pro kvalitnější kávu. Touto strategií se řídí Jura už od roku 1931. Díky zastoupení Jura kávovarů na českém trhu, si můžete kvalitní kávu vychutnat i vy...

www.redespresso.cz

Redespresso® je nápoj, připravovaný ze speciálně namletých lístků čajovníkovce kapského (Aspalathus linearis), známého jako Rooibos - červený keř.Obsahuje velké množství lidskému tělu prospěšných látek, žádné přidané látky a je tak vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti, těhotné a kojící matky.Díky bohatému zastoupení přírodních minerálních látek je to vhodný nápoj také pro sportovce.Redespresso® je velmi jednoduché na přípravu a pije se buď v čisté formě jako espresso nebo je výtečným základem pro další nápoje.

www.ohms.cz

Společnost OHMS se dlouhodobě specializuje na dovoz ryzlinků z Německa, z oblasti Mosely, na šampaňská vína světových značek a nově i na prvotřídní kávu a cáscaru z Panamy. Panamská káva z regionu Boquete je známá svou příjemnou, vyváženou chutí a intenzivním aroma. Tento region v posledních letech produkuje vůbec nejvýše hodnocené kávy na světě. Dříve opomíjená oblast pěstování kávy se během pár let vyšplhala mezi kávovou elitu. Vesměs všechny zdejší kávy patří k odrůdě Geisha.

www.vina-chochola.cz

Naše firma vám nabízí širokou škálu služeb spojených s nákupem dobrého vína. Naší snahou je poskytnout vám víc než vinotéky či supermarkety.

www.rokmar.si

Orient Coffee je výhradní dovozce této špičkové horké čokolády CHOCOMAR

www.jdimports.cz

Dodavatel zelené kávy z celého světa

www.ahmadtea.cz

Ahmad Tea je britská společnost, která těží ze zkušeností čtyř generací v míchání čajů a ochutnávání. Naše společnost byla založena z vášně pro ten nejjemnější čaj. Dobře víme, že čaj má své čestné místo v každodenním životě v Británii i jinde ve světě.

www.cockta-fructal.cz

Tajemství ojedinělé chuti COCKTY se skrývá v jedinečné směsi 11 bylin, přičemž šípek dodá COCKTĚ výjmečné aroma, citron a pomeranč nezapomenutelné osvěžení. COCKTA je nealkoholický nápoj pro všechny generace. Neobsahuje žádné škodlivé složky, charakteristické pro všechny cola nápoje jako je např. KOFEIN a ORTOFOSFOREČNOU KYSELINU. 

www.candola.cz

Pod značkou CANDOLA - Vášeň pro stolování - najdete záruku nejvyšší kvality a více než 20 let zkušeností. Po bohatých zkušenostech s nešpinivými látkami a bezpečnými olejovými lampami, jsme sestavili portfolio produktů s velmi ojedinělými vlastnostmi, které uživatelům šetří náklady na provoz a údržbu. Na zastoupené značky máme výhradní zastoupení a distribuci pro Český a Slovenský trh.

www.leopon.cz

Jsme firma, která se zabývá výrobou hygienicky baleného cukru do 4 g sáčků s tiskem loga podle Vašeho přání. Vyrábíme 3 druhy sáčků. Sáček tiskneme z obou stran. Naše novinka - MANDLE v mléčné čokoládě se skořicí, balené jednorázově, do sáčku s tiskem loga dle Vašeho přání.

7 důvodůproč Orient Coffee

  • Klademe důraz na prvotřídní kvalitu surovin.
  • Tradice od roku 2002.
  • Vždy příjemná obsluha, která odborně poradí a připraví kávu.
  • Sledujeme trendy a novinky – zajímavé receptury nejen kávových nápojů.
  • Pořádáme kurzy a školení pro veřejnost i pro personál kaváren.
  • S námi se také kulturně vyžijete – občanské sdružení Klub kafařů nabízí zajímavé programy ze světa kávy.
  • Káva od Gorana – denně čerstvá!

Kde nás najdete?

Kavárna Orient Coffee

náměstí Republiky 135/21

301 00 Plzeň


gsm: + 420 731 166 768

e-mail: info@orientcoffee.com

url: www.orientcoffee.com

fb: www.facebook.com/kavaodgorana


Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 9.00 - 18.00

Sobota a neděle: 12.00 - 18.00


VÍCE KONTAKTŮ