Ajala Květy a Pomeranče

95 Kč
Skladem
Možnosti doručení

70 % CACAO 100 % LÁSKY

Šťavnaté kakaové boby zkombinované se svěžím pomerančovým esenciálním olejem a posypem sušených bylinných květů. Tato čokoláda je zkrátka rozkvetlá jako jaro samo. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaro je oslavou života, příroda se probouzí po zimním spánku a vše znovu ožívá. Receptura této čokolády vznikla právě na jaře, její svěží chuť a složení symbolizuje znovuzrození přírody. Na první kousnutí ucítíte sílu kakaových bobů a energii divokého pomeranče. Ty doplňuje vůně a ochranné účinky lučních květů, které ji zdobí.

Čokoláda Květy a pomeranče získala v roce 2018 stříbrnou medaili v nejprestižnější evropské čokoládové soutěži European, Middle Eastern and African Bean-to-bar Competition.

 

Složení:bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin

Váha: 45 g

ajala logoo

 

O značce Ajala:

Ajala je čokoládová manufaktura z Brna, která se snaží napojit svou tvorbu na původní řemeslo čokoládové výroby. Jejich cílem je ukázat, jak chutná opravdová čokoláda, tedy čokoláda pouze z kakaových bobů a třtinové šťávy. Nenajdete zde žádné další  zjemňující přísady, tuky, ani jiné přidané látky.

Během krátké doby získala Ajala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition a tak si našla cestu mezi evropské špičky. 

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz