left right

Pro všechny naše zákazníky připravujeme nový e-shop! V nabídce naleznete kromě naších tradičních směsí a jednodruhové kávy, také například kávovary nebo veškeré příslušenství pro přípravu kávy.

Specialitou ORIENT COFFEE je tradiční způsob přípravy kávy v džezvě. Tento nejstarší způsob přípravy kávy pochází z daleké Etiopie, kde se původně vařil v tzv. ibriku (předchůdce džezvy).

Pečlivě vybrané druhy zelené kávy nejvyšší jakosti pocházejí z celého světa. Aktuálně nabízíme kávy z Kolumbie, Brazílie, Mexika, Indie a Etiopie. Letitou zkušeností jsme vytvořili směsi káv s vyváženou chutí, kyselostí, hořkostí v rovnováze a ovocným nádechem.

Velkoobchod

Mezi naši významnou klientelu patří kanceláře firem. Máme pro ně připraven kompletní servis v podobě zařízení kávovarů, hrnečků, cukrů, mandlí v čokoládě nebo sušenek a samozřejmě kávy, dle výběru.

Věříme, že káva od nás prospěje dobrému obchodu a každodenní pohodě ve vaší firmě.

Orient Coffee ve spolupráci s kolegy z reklamy nabízí také výrobu bílého a třtinového cukru a mandlí v čokoládě. Také hrnečky značky d‘ ANCAP mohou nést logo vaší firmy či kavárny.

Facebook
Google prohlídka