Ajala Rustikální

95 Kč
Skladem
Možnosti doručení

70 % CACAO 100 % LÁSKY

Čokoláda inspirovaná starými způsoby výroby. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K výrobě rustikální čokolády nás inspirovaly metody a receptury španělských dobyvatelů, kteří se je naučili od Aztéků již v 16. století. Rustikální čokoláda právem patří mezi jednu z nejoblíbenějších tabulek naší tvorby. Vyrábíme ji z výběrových kakaových bobů z Nikaragui. Sušenou třtinovou šťávu do ní přidáváme až těsně před vyléváním tabulek, proto v této čokoládě zůstávají sladké křupavé krystalky. Intenzivní chuť kakaových bobů a sladkost sušené třtinové šťávy se potká až na vašem jazyku. Vychutnejte si netradiční a silný chuťový zážitek.


Rustikální čokoláda získala v roce 2018 bronzovou medaili v nejprestižnější evropské čokoládové soutěži European, Middle Eastern and African Bean-to-bar Competition.

 

Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva

Váha: 45 g

ajala logoo

 

O značce Ajala:

Ajala je čokoládová manufaktura z Brna, která se snaží napojit svou tvorbu na původní řemeslo čokoládové výroby. Jejich cílem je ukázat, jak chutná opravdová čokoláda, tedy čokoláda pouze z kakaových bobů a třtinové šťávy. Nenajdete zde žádné další  zjemňující přísady, tuky, ani jiné přidané látky.

Během krátké doby získala Ajala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition a tak si našla cestu mezi evropské špičky. 

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz